O nas

Firma Security Point powstała w celu dystrybucji najlepszych rozwiązań z zakresu mechanicznych zabezpieczeń. Tworzą ją ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo staranie wyselekcjonowane modele sejfów we wszystkich klasach antywłamaniowych jak i ognioodpornych, specjalistyczne rozwiązania z zakresu wpłatomatów, jak również sejfy i szafy na broń oraz na dokumenty. Portfolio oferowanych produktów pozwala nam na przedstawienie kompleksowej oferty skierowanej do każdego Klienta. Ponieważ do sprawy bezpieczeństwa podchodzimy bardzo poważnie, nie znajdziecie Państwo u nas chińskich produktów dostępnych w supermarketach! Wszystkie oferowane przez nas sejfy posiadają stosowne certyfikaty poświadczające ich klasę bezpieczeństwa.

Dzięki długofalowym relacjom z producentami sejfów, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu ceny niższe od tych katalogowych!

Szczycimy się także wsparciem technicznym na terenie całego kraju. W naszym zespole są technicy mający licencje I i II stopnia Technika Zabezpieczenia Mechanicznego. Dzięki własnemu serwisowi jesteśmy w stanie świadczyć usługi na terenie całej polski. Żadna naprawa lub montaż sejfu nie stanowi dla nas problemu. Dodatkowo świadczymy usługi serwisowe wszystkich sejfów oferowanych na naszym rynku.

Serdecznie zapraszamy do naszego showroomu gdzie możecie Państwo uzyskać wszelkie niezbędne informacje dotyczące naszych produktów oraz namacalnie przekonać się o ich najwyższej jakości

Salon mieści się w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Królewskiej 67

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl