SMS3 (Cena dostępna wyłącznie na zapytanie.)

Dostępność: brak towaru
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: SMS3 (Cena dostępna wyłącznie na zapytanie.)

Opis

Depozytor gotówkowy SMS - 5w1 - Wpłatomaty depozytowe serii SMS 

REWOLUCYJNE ROZWIĄZANIE DLA SEKTORA HANDLOWEGO W ZAKRESIE USŁUG OBSŁUGI GOTÓWKI

Produkty z serii SMS to urządzenia nowej generacji zapewniające inteligentną ochronę, zautomatyzowaną obsługę oraz bezpieczne przechowywanie gotówki.

  • Bezpieczne przechowywanie wartości
  • Identyfikacja użytkownika
  • Przeliczanie wpłaty
  • Weryfikacja autentyczności banknotów i monet
  • Zdalne zarządzanie i monitoring

Bezpieczeństwo i wygoda

Eliminacja ryzyka zdeponowania fałszywych banknotów oraz ograniczenie możliwości fraudów wewnętrznych. Oszczędność czasu i ilości operacji związanych z obsługą gotówki przez pracowników.

Pełna kontrola wszystkich urządzeń realizowana z dowolnego miejsca.

Oszczędności wynikające z eliminacji konieczności zakupu bezpiecznych kopert. Przy zastosowaniu księgowania on – line dostęp do środków finansowych w czasie rzeczywistym.

Opis funkcjonalny produktu

Zależnie od wersji wyposażenia banknoty mogą być deponowane pojedyńczo lub w plikach ok. 30 szt. Istnieje możliwość wyposażenia SMS w akceptor monet.

Monety należy podawać do urządzenia w porcjach po ok. 20 szt. jednocześnie. Urządzenie dokonuje przeliczenia wpłaty oraz weryfikacji autentyczności deponowanych banknotów oraz monet.

Przeliczone banknoty trafiają do kasety znajdującej się w części depozytowej. Po wykonaniu operacji skutecznego depozytu wyświetlony zostaje komunikat podsumowujący transakcję oraz automatycznie wygenerowany wydruk z potwierdzeniem.

Autoryzacja użytkownika

Z SMS mogą korzystać tylko upoważnione do tego osoby. Identyfikacja użytkownika odbywa się za pomocą karty zbliżeniowej RFID lub loginu i hasła nadawanych dla każdego użytkownika indywidualnie. Istnieje możliwość zaprogramowania nieograniczonej ilości użytkowników oraz dowolnej konfiguracji poziomów uprawnień.

SMS wyposażona jest w rozbudowany rejestr zdarzeń mogący pomieścić nielimitowaną ilość wpisów. Bez względu na ilość zatrudnionych osób i strukturę firmy możemy precyzyjnie dostosować się do oczekiwań klienta.

Łatwość obsługi

Dzięki graficznej budowie menu obsługa urządzenia SMS jest prosta i intuicyjna. Po menu poruszamy się za pośrednictwem kolorowego ekranu dotykowego.

Pojawiające się na wyświetlaczu komendy słowne w języku polskim oraz wspomagająca infografika prowadzą użytkownika krok po kroku przez wszystkie czynności wykonywane przy depozycie i rozliczeniu.

Dzięki temu użytkownicy są w stanie korzystać z urządzenia bez konieczności przeprowadzania dodatkowych szkoleń.

Zdalne zarządzanie

SMS oferuje unikalną możliwość zdalnego zarządzania urządzeniami przy wykorzystaniu kanałów komunikacji takich jak internet lub GSM, w tym m.in.:

- Monitoring i raportowanie - Możliwość zdalnej aktualizacji oprogramowania - Zdalne wsparcie dla użytkownika oraz zdalna diagnostyka

Zastosowanie tego typu rozwiązań pozwala po raz pierwszy na znaczne ograniczenie kosztów administracji urządzeń i ewentualnych prac serwisowych.

Raportowanie

SMS umożliwia także automatyczne generowanie raportów w formatach XLS lub CSV oraz eksportowanie ich na serwery mailowe, FTP lub SFTP. Daje to unikalną możliwość optymalizacji procesów analitycznych.

Automonitoring

SMS posiada możliwość podłączeniado instalacji alarmowej. Dodatkowo oferuje funkcję automonitoringu czyli inteligentnej autodiagnostyki pozwalającej na odpowiednio wczesne podjęcie działań serwisowych.

Istnieje możliwość wygenerowania różnego typu alarmów, w tym m.in.: sygnalizacji statusu podzespołów (zapełnienie kasety, poziom papieru w drukarce), informacji o awarii (zacięcie, uszkodzenie podzespołów, itp.).

Integracja

SMS jako pierwsze urządzenie na rynku oferuje rewolucyjną dla firm z sektora handlu i usług możliwość integracji z funkcjonującymi w firmie systemami sprzedażowymi, fiskalnymi i bankowymi.

Dzięki temu możliwy jest bezpośredni dostęp do zdeponowanych środków finansowych w czasie rzeczywistym, poprawa płynności finansowej przedsiębiorstwa oraz optymalizacja przepływów finansowych, procesów analitycznych i kontrolingu.


Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl